[testimonial_view id=“2″]

Kutaj Tibor

15-06-2015

Klobúk dolu…profesionálny prístup,komunikácia s klientom,rýchlosť predaja a šarm…každému doporučujem použíť služby tejto realitnej kancelárie.Ešte raz srdečné ďakujem!


Anton RABEL

03-06-2015

Veľmi pekne Ďakujem za profesionálny, ukážkový a hlavne ľudský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti pani PhDr. Kataríne Kičkovej. Pre obtiažnosť situácie v ktorej sme sa ocitli, si počínala bravúrne pre spokojnosť predavajúceho, tak i kupujúceho. Vrelo odporúčam !


Jana Csibová

24-05-2015

Pani Kičková, ďakujem Vám za všetky Vaše služby, za ústretovosť, ochotu, vysokú odbornosť, serióznosť, profesionálny prístup, kvalifikované rady a príjemné vystupovanie. Prajem Vám aj celému tímu veľa ďalších spokojných klientov.


Dagmar a Pavel Brasen

21-01-2015

Ďakujeme za sprostredkovanie predaja pozemku realitnej kancelárii Top Reality a PhDr. Kičkovej za profesionálny prístup. Odporúčame využiť jej služby, a v prípade potreby sa znovu obrátime na Top Reality. Ďakujeme


Miloš Kosík

14-01-2015

Chcel by som sa poďakovať p.Kičkovej a jej manželovi za všetko v súvislosti s kúpou nehnuteľnosti. Keď si niekto prečíta názov ich firmy, možno si pomyslí, že nazývať sa Top je trochu odvážne. Ak však máte skúsenosť s ich prácou, odbornosťou, prístupom, ochotou, ústretovosťou, s dochvíľnosťou a má skúsenosť aj s inými realitnými kanceláriami, ktoré sa prezentujú taktiež svojou kvalitou, tak potom zistí, že označenie TOP reality je viac ako záslužné. Ich práca je na vysokej profesionálnej úrovni. Ak chce niekto predávať, alebo kupovať nehnuteľnosť, tak jednoznačne bez váhania odporúčam služby Top reality .


Linda Neštiaková&family

13-01-2015

Vďaka p. Kičkovej a jej manželovi, ktorí by mali ísť príkladom všetkým „podnikateľom“ na Slovensku. Vynikajúci prístup, ochota a zvládnutie aj nepredvídateľných situácií 🙂 bez ohľadu na to, koľko času a energie tomu venujú len pre spokojnosť zákazníka. Skutočne nadštandardný prístup ku klientovi. Veľmi pekne ďakujeme za čas, energiu a nervy, ktorých nebolo málo :), ktoré ste nám venovali.. Želám vám veľa spokojných klientov a veľa úspechov…


Denisa Jóžová

13-11-2013

Velmi pekne dakujem TOP REALITY za spolupracu, hlavne pani Kickovej za vybavenie všetkych formalnych zaležitostí. Velmi nám to pomohlo ušetrit čas a nervy a v našom prípade aj cestovanie na Slovensko. Vrelo odporúčam túto real.kanceláriu, ich profesionalita, diskrétnost a spolahlivost je na vysokej úrovni. Želám Vám vela pracovných úspechov a všetko dobré do budúcnosti. Dakujem ešte raz!


Dana Poláková

12-08-2013

S realitnou kanceláriou Top reality sme nadmieru spokojný a môžme odporučiť aj ostatným.Veľké ďakujem patrí p.Monike Januškovej,ktorá nám ochotne a vždy dobre poradila,nebol pre ňu žiadny problém sprostredkovať stretnutie tak,ako to vyhovovalo nám.Vo všetkom sú veľmi flexibilný a šikovný,vychádzajú v ústrety.Oceňujeme komunikatívnosť a flexibilnosť…naozaj všetko prebehlo úplne v poriadku.Ďakujem patrí samozrejme aj PhDr.Kičkovej,ktorá nám taktiež veľmi pomohla.Povybavovala všetky papiere a potrebné náležitosti….s prehladom nám dokázala odpovedať na každú našu otázku a tak sme nemali absolútne žiadne problémy s predajom bytu.Všetko prebehlo absolútne profesionálne a bezpečne.Pri kúpe nového bytu sme neváhali a hneď sme kontaktovali PhDr.Kičkovú a zase sme jej zverili vybavovanie papierov novej nehnuteľnosti.Nakoľko už vieme že je spolahlivá a vybaví všetko potrebné za nás,šetrí tak náš čas a sme všetci spokojný.Ďakujeme kolektívu Top Reality…


Emília Turanová

07-04-2013

Veľmi pekne by som chcela poďakovať pani Phdr. Kataríne Kičkovej a Monike Januškovej za ich ochotu a profesionálny prístup k práci. Bola som milo prekvapená a nad mieru spokojná. Vrelo odporúčam túto realitnú kanceláriu. V budúcnosti pri kúpe ďalšieho bytu určite vyhľadám túto realitnú kanceláriu


Anna Jačeková

20-01-2013

Ďakujeme PhDr. Kičkovej a Monike Januškovej za ich profesionálnu pomoc pri predaji domu. Vyskytli sa nám tam viaceré problémy a práve PhDr. Kičková nám ich pomohla všetky vyriešiť. Obdivujeme jej profesionalitu, trpezlivosť a veľkú ochotu. Bola to už druhá naša vzájomná spolupráca pri predaji nehnuteľnosti a znovu sme boli nadmieru spokojní. Túto realitnú kanceláriu úprimne doporučujeme každému záujemcovi. Želáme i naďalej veľa spokojných klientov!


Szetyinszki

12-01-2013

TOP Reality rýchla a bezpečná kúpa alebo predaj nehnuteľností.Touto cestou sa chcem osobne poďakovať pani Ing.Baluchovej za trpezlivosť a profesionálny prístup pri výbere vhodnej nehnuteľnosti a samozrejme hlavne konateľke spoločnosti pani PhDr.Kičkovej za odbornosť,vysokú zodpovednosť za vybavenie všetkých záležitostí spojené s kúpou nehnuteľnosti až po prepis energií a zmenu listu vlastníctva.Ďakujem za nadštandardné služby.Odporúčam všetkým,ktorý chcú bezpečne riešiť svoje bývanie.


Silvia Zrayer

03-01-2013

Ďakujem Monike Januškovej a PhDr. Kičkovej za profesionálny prístup, ochotu poradiť v hociaký čas,spoľahlivosť a ukážkovú komunikáciu.Realitnú kanceláriu určite odporúčam.Želám ďalší úspešný rok so spokojnými klientami.


Tomáš Štibrány

29-12-2012

Ďakujem za rýchle a profesionálne sprostredkovanie predaja mojej nehnutelnosti. Informovanosť o celom priebehu, bezpečný pocit a služby aj nad rámec dohody ma milo prekvapili. Želám veľa ďalších spokojných zákaznikov.


Vladimír Gašparík

02-10-2012

Ďakujem kolektívu pracovníkov tejto realitky (bol som v osobnom kontakte s p. Kičkovou a p. Januškovou) za vysoko korektný a profesionálny prístup pri predaji domu v Dolnej Strede.


René Krajčovič

04-04-2012

Ďakujem manželom Kičkovým za ukážkovú spoluprácu pri predaji nášho bytu. Počnúc zohnaním remeselníkov na predkupujúce úpravy a vypratanie bytu, pokračujúc vždy ochotou pani Kičkovej pri akejkoľvek požiadavke až po zdarný prevod peňazí a prepis na nového vlastníka s prepisom energií. Vyjadrujem jednoznačnú spokojnosť a želám všetko dobré. Názov TOP Reality je oprávnený. S pozdravom Krajčovič


Igor Horvath

14-02-2012

Ďakujem za super prístup a korektnosť p. Kičkovej. Takto by mala fungovať každá realitná kancelária.


Daniela Remenárová

21-12-2011

Chcem sa poďakovať realitnej kancelárii TOP REALITY,hlavne p.Monike Januškovej a PhDr.Kataríne Kičkovej za pomoc pri predaji bytu ako aj pri vybavovaní náležitostí spojených s predajom. Jednanie bolo vždy korektné na profesionálnej úrovni. Realitnú agentúru odporúčam aj iným klietnom.


Mgr.Agnesa Mikovčíková

19-10-2011

Touto cestou ďakujem za sprostredkovanie predaja p.Ing. Baluchovej a osobitne p. PhDr. Kičkovej za nadštadardne kvalitné služby,profesionálnu starostlivosť, odbornosť a korektný prístup. Vrelo odporúčam každému.


Tomas

20-09-2011

Kvalitu prace p. Baluchovej a p. Kickovej hodnotim velmi pozitivne. Vdaka!


Katarina Kavicka

02-09-2011

Dakujem Monike Januskovej a pani Kickovej za ochotu, velmi prijemne jednanie a profesionalne zvladnuty proces od zaciatku do konca predaja nasej nehnutelnosti. Mozem jedine odporucit, osobne som bola velmi spokojna. Prajem vela dalsich spokojnych zakaznikov :o)


Andrej Obložinský

17-07-2011

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za 100%tné služby a doporučiť Topreality ďalším klientom. Pripájam sa k nižšieuvedeným príspevkom že kvalita služieb akú poskytuje táto kancelária sa na Slovensku vidí len málokedy. Vždy som mal všetko dôkladne pripravené, načas a časovo mi vždy vedeli vyjsť v ústrety. Bodaj by takýchto spoločností bolo u nás čo najviac, prajem veľa úspechov a veľa rovnako spokojných klientov.


Ing. Kristián Štanga

14-03-2011

Agentúra ma prekvapila svojou vysokou úrovňou profesionality a príjemného prístupu ku klientovi. Zvlášť ďakujem za sprostredkovanie a pomoc pani PhDr. Kataríne Kičkovej, skutočne som bol veľmi spokojný s jej prístupom. Týmto prajem agentúre veľa šťastia a veľa aspoň tak spokojných zákazníkov ako som bol ja.


Michal Kalny

24-01-2011

Táto Realitná kancelária je príkladom ako by to malo fungovať na Slovensku.Chválim hlavne velmi ochotnu p.Katarínu.Kičkovú.Vrelo odporúčam využiť jej služby.Ďakujem a želám realitnej kancelárii veľa takýchto pracovníkov.


Ján Kabát

21-01-2011

Ďakujem za profesionálnu spoluprácu. Vysoko oceňujem odbornosť, korektnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť. Želám Vám veľa úspechov.


Branislav Šablatúra

20-01-2011

Rád by som aby všetci ľudia na Slovensku pristupovali k svojej práci tak, ako p. Kičková. Neskutočná profesionalita a prístup ku klientom ma presvedčil o správnom výbere práve tejto realitnej kancelárie na spoluprácu v tomto obore. Pani Kičková ďakujem Vám


Anton Jamrich

13-01-2011

Všetkým potencionálnym klientom fy. TOP Reality služby tejto spoločnosti bezvýhradne odporúčam. Určite patrím medzi náročnejších zákazníkov,ale od prvého kontaktu,cez nájdenie vhodného bytu až po vybavovanie všetkých záležitostí s tým súvisiacich ich ochota a rýchlosť bola na slovenské pomery v poskytovaní služieb vysoko nadštandartná. Ak budem v budúcnosti tento byt predávať kontakt na túto RK som si už teraz pri k LV 🙂


Ing. Droppová Mária

13-01-2011

Týmto sa aj ja pridávam k spokojným zákazníkom tejto realitnej kancelárie. PhDr. Kičková pracuje naozaj profesionálne, seriozne a zodpovedne. Vybavila všetky potrebné formálne záležitosti, nemám jej čo vytknúť. Vrelo odporúčam využíť jej služby, a v prípade potreby sa znovu obrátim na Top Reality. Ďakujem.


Pridať príspevok

[testimonial_view id=“1″]