MODERNÝ NADČASOVÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, úžitková plocha 280 m2, pozemok 700 m2, VODERADY – PANSKÉ I

288,888 €
Tlač

Popis

MODERNÝ NADČASOVÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA KĽÚČ S NOVOU TECHNOLÓGIOU: rekuperácia vzduchu, tepelné čerpadlo, inteligentné ovládanie, stropné chladenie a kúrenie.
Predpoklad začiatku výstavby Júl 2018, bývanie vo vlastnom na Veľkú Noc 2019.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Výmera pozemku: 700 m2
Zastavaná plocha domu: 156 m2
Úžitková plocha domu: 280 m2
Obytná plocha domu: 159 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Pri vstupe nás zaujme obrovská svetlá výška vstupnej haly umocnená točitým schodiskom s plným zábradlím s bielym povrchom. Pod schodiskom je šikovne využitý priestor na sklad. Za ňou sa nachádza toaleta a práčovňa spojená so srdcom domu – technologickou miestnosťou.
Zo vstupnej haly vieme vstúpiť do rodičovskej časti, v ktorej sa nachádza priestranná spálňa, šatník a kúpeľňa, ako aj do priestrannej svetlej obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou. V celej miestnosti prevláda drevo, kombinované s bielymi a matne šedými plochami.
Na poschodí sa nachádzajú dve detské izby, ktoré majú spoločnú kúpeľňu a samostatná detská alebo hosťovská izba, ktorá má vlastnú kúpeľňu a šatník. Nachádza sa tu ešte galéria s čítacím kútikom.
Tento moderný nadčasový rodinný dom vám ponúka pôsobivú čistú architektúru s dôkladne premyslenou dispozíciou interiéru, kde prevládajú čisté línie a neopozerané detaily.

POPIS MATERIÁLOV:
Materiál stavby je plánovaný VELOX (železobetónové jadro, hrúbka 22 cm) s izoláciou 18 cm. Stropy budú panely SPIROL kombinované so železobetónovými stropmi. Schody železobetónové.
Priečky zo sadrokartónu (možnosť murovaných priečok, ak klient uprednostňuje), nosné steny obložené sadrokartónom. Sadrové omietky sú najlepšie na rovnomerné rozloženie chladu alebo tepla.
Plastové 7 komorové okná a s izolačným trojsklom. Podomietkové vonkajšie žalúzie.
Strecha bude plochá so spádovým polystyrénom, HDPE fóliou, geotextíliou a štrkom. Je možnosť na ňu zasadiť aj rastliny vhodné do skalky.
Vybavenie kúpeľní aj so zariadením vo vyššom štandarde.

POZEMOK:
Pozemok na ktorom sa dom bude nachádzať má výmeru krásnych 700 m2.
Bude oplotený aj s terénnymi úpravami: trávnikový koberec, 6 okrasných stromov, 3 ovocné stromy a 25 kríkov. Je tu možnosť vybudovania bazénu na schladenie sa v letných mesiacoch (kalkulácia dohodou). Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina, telekomunikácia. Na pozemku je aj plyn, ak by mal klient záujem je možnosť napojenia – príplatok).
Pozemky sú obklopené prírodou, v blízkosti sa nachádza lesopark, ktorý tvorí súčasť botanickej záhrady patriacej ku kaštieľu ako stvorený pre príjemné chvíle pohody s rodinou.

Obec VODERADY
Rýchlo sa rozvíjajúca a bezpečná obec Voderady má 1500 obyvateľov.
Môže sa pochváliť s dobrou občianskou vybavenosťou.
V obci sa nachádza slovenská základná škola 1-9, škôlka, materská škola, umelecká škola, obchody, potraviny Jednota, kostol, pošta, obecný úrad, kaderníctvo, fitness centrum a multifunkčné ihrisko, obecná knižnica, lekár, zubár, lekáreň. Detský lekár je v obci Cífer. Veľké nákupné centrum ONE Fashion Outlet Voderady.
Veľkou výhodou je výborné napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch TRNAVA a BRATISLAVA. Voderady – Cífer 7 km, TT 12 km, SC 20 km, BA 48 km.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
V prípade záujmu o stretnutie mi prosím zavolajte Katarína Baluchová – 0918 697 637. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA: 288 888 €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme u nás v kancelárií a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Kontrakt: Predaj
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Voderady
  • Obytná plocha: 280 m²
  • Rozloha pozemku: 700 m²

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér