NOVOSTAVBA 4 izbový rodinný dom 136 m2 na pozemku 608 m2, Sládkovičovo

od 93,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom NOVOSTAVBA v meste Sládkovičovo na pozemku 608 m2, ktorý spĺňa požiadavky na bývanie 4 člennej rodiny.
Výstavba a dokončenie prebieha v roku 2019. Možno ho kúpiť v štádiu hrubej stavby, holodom alebo dokončený na kľúč.

Charakteristika RD:
Zastavaná plocha:             155,87 m2
Úžitková plocha:                108,91 m2
Obytná plocha celkom:       67,76 m2
Pozemok:                          608,00 m2

Dispozičné riešenie:
Jednopodlažný dom je samostatne stojaci.
Pozostáva zo vstupného zádveria, kde je samostatné WC, zo zádveria vojdeme priamo do chodby. Z nej je prístupná denná časť po pravej strane, ktorú tvorí obývacia izba, jedáleň, kuchyňa a komora. Z obývacej izby je východ na plánovanú terasu. V ľavej strane domu je nočná časť, ktorú tvoria 3 samostatné izby a kúpeľňa, v strede domu je technická miestnosť.

HRUBÁ STAVBA 93000€ obsahuje:
Pozemok 608 m2, prípojky IS na hranici pozemku (voda, elektrika, plyn, optika), stavebné povolenie, základy RD, celoplošne natavená IPA, obvodové murivo, priečky a preklady YTONG, betónový strop YTONG, krov, krytina Terran Zenit EVO Bridlica, odkvapový systém KJG.

HOLODOM 133000€ obsahuje plus+
Elektroinštaláciu podľa PD + bleskozvod, prípojky do domu (elektrika, voda, plyn), okna 5 komorové s trojsklom, omietky steny a stropy, rozvody vody a odpadu podľa PD, podlahové kúrenie teplovodné s 10 cm polystyrénom, poter cementový 6-7 cm, rekuperácia podľa PD, minerálna vlna nad strop 40 cm podľa PD (izolácia), podbitie strechy s OSB doskami, zateplenie obvodových stien z polystyrénu 15 cm, sokel s XPS 10 cm, celoplošne zasieťkovanie polystyrénu a sokla s rohovými lištami bez fasádnej farby, predná a zadná terasa, revízne správy (elektrika, voda a odpady, plyn, komín).

Interiér domu ako aj exteriér je možné dokončiť podľa vkusu a požiadaviek klienta.

Mesto Sládkovičovo má kompletnú občiansku vybavenosť: pošta, obchody, TESCO, potraviny Jednota, polícia, škôlka, základná škola, Vysoká škola v Sládkovičove – VŠS, Hotel Tevel, Technologický inkubátor, podniky Amy´s Pub, futbalový štadión FC Slavoj, lekáreň, zdravotnícke zariadenie, Termálne kúpalisko Vincov Les. Centrum a autobusová zastávka, železničná stanica cca.5 min. (zo Sládkovičova do Bratislavy vlakom 42 km (40 min.), autom cca.30 min.). Pracovné ponuky : priemyselný park Bekaert, Fekollini, KOAM, atď..

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA HRUBÁ STAVBA:       93.000,- €
CENA HOLODOM:                133.000,- €
CENA DOM NA KĽÚČ:         DOHODOU
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4846
  • Rok Stavby: 2019
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Sládkovičovo
  • Obytná plocha: 136 m²
  • Rozloha pozemku: 608 m²
  • Material: YTONG
  • Izby: 4

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér