Novostavba 3 izbový nízkoenergetický dom, Sládkovičovo, Zátišie

141,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj Nízkoenergetickú novostavbu 3 izbového domu, dvojdom (kolaudovaný v r.2008) v meste Sládkovičovo, Zátišie, okres Galanta.
Zastavaná plocha je 99 m2, úžitková plocha 85 m2 a nachádza sa na pozemku 308 m2.

Dom je prízemný, skladá sa 3 izieb. Vľavo od vstupu sa nachádzajú 2 samostatné izby (detská a spálňa), v strede domu je samostatná kúpeľňa s vaňou a priestorom pre práčku, toaleta s umývadlom technická časť (tepelné čerpadlo). Na pravej strane sa nachádza veľká otvorená obývačka prepojená s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu. Je presvetlená oknami v streche.
Súčasťou domu je terasa, záhradný domček a záhradka, ktorá je komplet oplotená.
Pri dome je možnosť parkovania 2 – 3 áut.

V dome sú plastové okná s vnútornými žalúziami, laminátové podlahy a dlažba, vstavaná skriňa v spálni, na chodbe odkladací priestor.

Materiál: tehla, zateplenie, protihluková stena so susedným domom, strecha spádová plechová. Podlahové kúrenie teplovodné (ohrev tepelným čerpadlom), predpríprava na krb
IS: voda, studňa (čerpadlo do záhrady), elektrina (zvýhodnená tarifa denná nočná, keďže tu nie je plyn), biočistička odpadových vôd. Prípojky na internet, káblovú televíziu, optický kábel.

Náklady pre 4 člennú rodinu: 100 € elektrina a 13 € voda/ mesiac. Uvoľnenie 1.5.2021.

Zátišie je lokalita s tichým uzavretým obytným komplexom s detským ihriskom a preliezačkami. Nachádza sa v blízkosti mŕtveho ramena Dudváhu, termálneho kúpaliska Vincov les a v priaznivej dopravnej vzdialenosti od väčších miest ( BA, NR – 35 km, SC, TT – 20 km, Sereď – 10 km, Galanta – 6 km ).

Mesto Sládkovičovo má kompletnú občiansku vybavenosť: pošta, obchody, potraviny Jednota, polícia, škôlka, základná škola, Vysoká škola v Sládkovičove – VŠS, Hotel Tevel, Technologický inkubátor, podniky pre mladých, futbalový štadión FC Slavoj, lekáreň, zdravotnícke zariadenie, Termálne kúpalisko Vincov Les. Centrum a autobusová zastávka 5 minút, železničná stanica cca. 18 min. (zo Sládkovičova do Bratislavy vlakom 42 km (46 min.), autom cca.30 min.). Pracovné ponuky : priemyselný park Bekaert, Fekollini.

 

Zapáčil sa Vám tento rodinný dom?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ho čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA 141.000 € Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4933
  • Rok Stavby: 2008
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Sládkovičovo
  • Rozloha pozemku: 308 m²
  • Material: Tehla
  • Izby: 3

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér