Kľudné tiché prostredie a 2 generačný viac izbový rodinný dom na pozemku 550 m2, r.1993, Sládkovičovo

132,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj Viac izbový rodinný dom v Sládkovičove vo vynikajúcej lokalite, ktorá zaručuje kľud a ticho pre Váš oddych. Dom bol postavený v roku 1993, zastavaná plocha domu je 153 m2, obytná plocha 180 m2, úžitková plocha je 270 m2, nachádza sa v tichej lokalite na ideálnom pozemku o výmere 550 m2.

Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, otvorenej jedálne, kuchyne, samostatnej kúpeľne, toalety, spálne, 2 izieb a priestrannej obývačky s krbom z východom na veľkú terasu (1,5m x 6m).Znížené podlažie sa skladá zo štyroch miestností, dvoch priechodných izieb, práčovne, toalety, špajze a garáže. Je bezbariérové.

Je to dvojdom (od susedného domu oddelený 60tka blok, polystyrén 60tka blok). Materiál kváder a tehla, strecha rovná, typ domu kocka. V dome sú drevené okná s vonkajšími žalúziami, v izbách sú položené plávajúce podlahy, drevené parkety a dlažba. Orientácia: S,J,Z.
IS: mestská voda, studňa, elektrina (220/380V, denná a nočná tarifa), kúrenie na zemný plyn, kanalizácia. Ohrev vody – plynový prietokový kotol. Záhrada je pekne upravená, je tu tráva, kríky, kvety, okrasná záhradka a jazierko.

Mesto Sládkovičovo má kompletnú občiansku vybavenosť: pošta, obchody, TESCO, potraviny Jednota, polícia, škôlka, základná škola, Vysoká škola v Sládkovičove – VŠS, Hotel Tevel, Technologický inkubátor, podniky Green Pub, futbalový štadión FC Slavoj, lekáreň, zdravotnícke zariadenie, Termálne kúpalisko Vincov Les. Centrum a autobusová zastávka, železničná stanica cca.10 min. (zo Sládkovičova do Bratislavy vlakom 42 km (46 min.), autom cca.30 min.). Pracovné ponuky : priemyselný park Bekaert, Fekollini, KOAM, atď..

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi 
Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk 

CENA : 132.000 €možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 374
  • Rok Stavby: 1993
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Sládkovičovo
  • Obytná plocha: 270 m²
  • Rozloha pozemku: 550 m²

Vybavenie

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér