5 izbový rodinný dom s krásnym pozemkom 1505 m2, garážou a bazénom, Sládkovičovo

Popis

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v meste Sládkovičovo vo veľmi dobrej lokalite.
Uvoľnenie domu približne o 3-4 mesiace.
Je poschodový, komplet podpivničený postavený v roku 1985. Nachádza sa na veľkom pozemku o výmere 1505 m2, zastavaná plocha domu je 96 m2, obytná plocha je 192 m2, úžitková plocha je 288 m2, záhrada je o výmere 849 m2, garáž 34 m2.

Dispozičné riešenie:
Prízemie sa skladá z obývacej izby, menšej miestnosti vhodnej na pracovňu, kuchyne, špajzy, toalety s umývadlom, chodby s predsieňou. V celom dome sú plastové okná a dvere. V izbách je plávajúca podlaha, v kuchyni, chodbe a menšej izbe je dlažba. V dome sú 2 komíny, na prízemí sú kanadské krbové kachle.
Poschodie sa skladá z troch samostatných izieb, kúpeľne s toaletou, chodby, malého balkóna do ulice a terasy do dvora.
V suteréne, ktorý sa skladá z piatich miestností a chodby je nový kondenzačný kotol Geminox s využitím aj na teplú úžitkovú vodu. Do domu sú dva vchody. Sú tu prípojky na neobmedzený internet Slovak Telekom, pevnú linku a 2x satelit UPC.

Materiál domu je tehla a betón, strecha je mierne plochá, vynovená bola v r.2000. Nová zasúvacia brána, nové oplotenie /betónové panely/ z prednej časti a z časti dvora. Pri dome je menšia záhradka s jazierkom. Vo dvore je samostatná garáž pre jedno auto s bočným vchodom, pred záhradou je ešte prístrešok pre druhé auto.

V zadnej časti je veľká trávnatá záhrada s orechom, 15 stromov jabloní , po oboch bokoch s množstvom drevín, v strede je zapustený bazén 7,3m x 3,4m /hĺbka 120 cm, 29m3 vody/, s plným vybavením /piesková filtrácia, solárny ohrev vody, solárna sprcha, protiprúd/.
IS: mestská voda, studňa s čerpadlom, elektrina 220/380V, plyn, žumpa a napojený je na mestskú kanalizáciu. Celý objekt má zabezpečovacie zariadenie.
Dom je v pokojnej lokalite, susedí s rodinnými domami a záhradami. Zariadenie nehnuteľnosti bude ponechané podľa dohody, tak ako aj uvoľnenie.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA : 135.000 €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme u nás v kancelárií a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Kontrakt: Predaj
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Sládkovičovo
  • Obytná plocha: 288 m²
  • Rozloha pozemku: 1,505 m²

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér