5 izbový rodinný dom 120 m2, pozemok 850 m2 v meste Sládkovičovo, časť Dánoš. 130.000

130,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v meste Sládkovičovo, časť Dánoš (smer Malá Mača). Dom je prízemný o výmere cca 120 m2, nachádza sa na pozemku 850 m2.

Do domu sú 2 vchody. Skladá sa z priestrannej spálne, priestrannej izby, prechodnej izby, menšej izby, špajzy, chodby, kuchyne, novej kúpeľne s rohovou vaňou (2017), samostatnej toalety, samostatnej izby. V domu sú plastové okná, od ulice sú aj vonkajšie žalúzie, vchodové plastové dvere, je tu keramická dlažba, laminátová plávajúca podlaha a aj palubovka. Radiátory liatinové hrubé.

Dom je tehlový so škridlovou strechou, má novú fasádu, v prednej časti zateplený. IS: voda mestská, elektrina, plyn – plynový kotol na ohrev vody aj kúrenie, žumpa. Je tu zavedený internet, pevná linka, Digi TV. Pozemok je pekný veľký v tvare obdĺžnika je na ňom nový bazén, záhrada je oddelená od dvora plotom a bránkou. Vhodná na relax a oddych. Súkromie a dobrí susedia.

Mesto Sládkovičovo má kompletnú občiansku vybavenosť: pošta, obchody, potraviny, Jednota, TESCO, polícia, škôlka, základná škola, Vysoká škola v Sládkovičove – VŠS, Hotel Tevel, Technologický inkubátor, podniky, futbalový štadión FC Slavoj, lekáreň, zdravotné stredisko. Termálne kúpalisko Vincov Les. Centrum a autobusová zastávka 10 minút, železničná stanica cca. 30 min. (zo Sládkovičova do Bratislavy vlakom 42 km (46 min.), autom cca.30 min.). Pracovné ponuky : priemyselný park Bekaert, Fekollini, Polytec, KOAM, atď..

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA : 130 000 € Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme a pomôžeme aj so znaleckým posudkom

Detail

  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Kontrakt: Predaj
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Sládkovičovo
  • Obytná plocha: 120 m²
  • Rozloha pozemku: 850 m²

Vybavenie

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér