Rodinný dom v centre mesta Sereď

127,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom, ktorý dýcha históriou mesta Sereď . Rodinný dom ponúka množstvo benefitov a výhod ! Jeho najväčšia výhoda je tichá lokalita obklopená krásnou prírodou a pritom v tesnej blízkosti centrum mesta Sereď . RD pripravený na bývanie.

Dispozične pozostáva: vstupná presvetlená chodba-hala, kuchyňa, tri izby, komora, kúpeľňa s toaletou. V rodinnom dome sú pôvodné drevené okná, kvalitné interiérové drevené dvere , interiér je komplet vymaľovaný, podlaha v celom dome je betónová. V izbách je položená kvalitná drevená podlaha .
Rodinný dom je podpivničený, postavený z tehál, sedlová strecha so škridlou, strop betónový. Povala sa dá využiť na ďalšie obytné miestnosti s krásnym výhľadom na mestský park. V rodinnom dome všetky IS/elektrina, voda, plyn, kúrenie gamatkami /. Na pozemku sa nachádza záhrada.

Rodinný dom – zastavaná plocha 119 m2 má široké využitie s možnosťou trvalého bývania za cenu 3-izbového bytu v Seredi alebo na podnikateľské účely napr: sídlo firmy, služby atď. Dom sa nachádza na spoločnom pozemku o výmere 1682 m2.Parkovanie priamo vo dvore, super susedia.

Cena 127.000 Eur

Monika Janušková
realitný maklér
TOPREALITY-realitná spoločnosť
Námestie slobody 2892/5,Sereď 926 01
tel: 0908129671

Detail

  • Predané: Nie
  • Kontrakt: Predaj
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Sereď

Vybavenie

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér