Ponúkame na predaj 4iz. RD v obci Pata

49,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj RD v obci Pata. Dom pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, kúpelne, špajze a dvoch chodieb. Dom je podpivničený. Kúrenie v dome je riešené plynovými gamatkami. Voda v dome je obecná, na dvore sa však nachádza aj studňa. Podlahy sú betónové. Rozloha pozemku: 16á. Obytná plocha je cca: 150m2. Na pozemku sa nachádza aj podpivničená stavba letnej kuchynky a hospodárske budovy. Záhradu bude možné predať ako stavebný pozemok, nakoľko je plánované budovanie cesty z opačnej strany pozemku.
Obec má dobrú občiansku vybavenosť: materské centrum, materská škola, základná škola 1.-9. ročník, obecná knižnica, klub dôchodcov, kultúrny dom, viacúčelové športové ihrisko, kostol, potraviny, kozmetika, zastávky SAD a mnoho ďalších…. Z obce je priame pripojenie na rýchlostnú cestu Trnava – Nitra. Vzdialenosť od Trnavy: 25km, Nitry: 22km, Serede: 8km. V blízkosti obce sú aj možnosti rybolovu (vodná nádrž Báb, rieka Váh).

Cena: 50000€
Možnosť využitia hypotekárneho úveru.

K Vašej hypotéke od nás ako bonus ZNALECKÝ POSUDOK na nehnuteľnosť ZADARMO!

Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami na Slovensku – predložíme Vám ich konkurenčné ponuky z ktorých si vyberiete pre Vás tú najvýhodnejšiu hypotéku.

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte prosím: PhDr.Katarína Kičková 0903 468 984

TOP REALITY – realitná spoločnosť, s.r.o.

Realitná kancelária, ktorá Vám sprostredkuje predaj, prenájom a kúpu Vašej nehnuteľnosti.

Vykupujeme nehnuteľnosti v hotovosti (aj zadĺžené).

S dôverou sa obráťte na našu realitnú kanceláriu TOP REALITY – uisťujeme Vás, že spravíme všetko pre to, aby ste boli s našimi službami maximálne spokojní.

Detail

  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Kontrakt: Predaj
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Pata
  • Obytná plocha: 250 m²
  • Rozloha pozemku: 1,600 m²

Vybavenie

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér