SUPER PONUKA! Zariadený 4 izbový rodinný dom (101 m2) pozemok 653 m2 Košúty

150,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj komplet zariadený 4 izbový rodinný dom NOVOSTAVBA v obci Košúty v zástavbe rodinných domov.
Bungalov spĺňa požiadavky na bývanie 4 člennej rodiny. Kolaudácia koncom roka 2012.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha domu : 101,00 m2 ( 7,75 x 13)
Terasa: 31,00 m2 ( 7,75 x 4 )
Pozemok: 653,00 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Dom je prízemný, nepodpivničený. Dispozične veľmi dobre riešený. Na ľavej strane od vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria tri samostatné izby, v strede domu je kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a umývadlom, samostatná toaleta.
Na pravej strane od vstupu je priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou, nachádza sa tu krb. Z obývacej izby je prístup na terasu.

POPIS MATERIÁLOV: Nosné murivo z tehál hr.400 mm, vonkajšie zateplenie minerálna vlna hr.100 mm, zateplenie stropu, škridlová sedlová strecha s pochôdznou povalou a úložným priestorom nad celým domom. Stierky, omietky, plastové okná Salamander, plávajúce a laminátové podlahy, dlažba, sanita, dvere interiérové, podlahové teplovodné vykurovanie, plynový kotol Geminox na kúrenie aj ohrev vody, v obývacej izbe nerezové kachle a komín, elektrická brána, videovrátnik s kamerou, alarm. Energetický certifikát: B. Dom sa predáva komplet zariadený.

POZEMOK: plocha pozemku je ideálnych 653 m2, je komplet oplotený z každej strany, oplotenie prednej strany tvorí múr, dvere a automatická brána, ktorá je ovládaná elektromotorom. Vjazd na pozemok a státie zo zámkovej dlažby, taktiež chodník až k domu a k terase. Dostatok parkovacích miest pre autá. Pozemok je zatrávnený a v predzáhradke sú vysadené tuje.
Rodinný dom je napojený na IS: voda, plyn, elektrina, kanalizácia.
Je skolaudovaný, možnosť nasťahovania ihneď. Bungalov sa predáva dokončený na kľúč.

Občianska vybavenosť v obci KOŠÚTY:
V obci sa nachádza Základná škola1-4 (slovenská, maďarská), škôlka, Obecný úrad, domov sociálnych služieb, obchody, reštaurácia, hostinec, pošta, kostol, čerpacia stanica Jurky.
Autobusové spojenie: GA 4 km, Sládkovičovo 4 km, DS 27 km, TT 30 km, BA 47 km. Veľmi dobrá lokalita pre bývanie, pekné, prostredie, zároveň blízko mesta Galanta a Sládkovičovo.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA : 150.000 € možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme u nás v kancelárií a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Kontrakt: Predaj
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Košúty
  • Obytná plocha: 101 m²
  • Rozloha pozemku: 653 m²

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér