NOVOSTAVBA 4 izbový rodinný dom 97 m2 s terasou 15 m2, pozemok od 303-349 m2, obec Horné Saliby. Holodom 99.800 €, na kľúč 109.000 €

99,800 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom – moderná novostavba s rovnou strechou v obci Horné Saliby, okres Galanta.
Bungalov spĺňa požiadavky na bývanie 4 člennej rodiny.
Dom je v štádiu holodom, dokončený môže byť podľa Vašich predstáv, následne bude skolaudovaný.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha domu :     124,60 m2 (16,4m x 7,6m)
Úžitková plocha domu:           96,53 m2
Terasa:                                    15,00 m2
Pozemok:                       od 303-349 m2 nová ulica rodinných domov

Dom je prízemný, nepodpivničený s modernou rovnou strechou.
Dispozične veľmi dobre riešený.
Na ľavej strane od vstupnej chodby je denná časť domu, ktorú tvorí obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou s výstupom na terasu. Pri kuchyni je špajza.
Na pravej strane je nočná časť domu, ktorá pozostáva z 3 samostatných izieb. V strede domu je veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou (presvetlená svetlíkom). V dome je ďalšia samostatná toaleta.
Spoločná stena, ktorá oddeľuje dvojdomy je dokonale odizolovaná protihlukovou izoláciou.

POPIS MATERIÁLOV:
Nosné murivo TERMOBRIK hr.300mm, priečky 150mm, zateplenie fasády polystyrénom hr.150 mm doplnené kamenným obkladom. Zateplenie stropu minerálnou vlnou, zateplenie strechy pochôdznym polystyrénom, sadrové omietky. Okná zo 6komorových profilov, izolačné trojsklo. Podlahové vykurovanie teplovodné. Príprava na optický internet. Chodník terasa a státie zo zámkovej dlažby. Energetický certifikát A1.

POZEMOK:
Plocha pozemkov je od 303 do 349 m².
Nachádzajú sa v novovybudovanej tichej lokalite, v slepej ulici s celkovým počtom 17 rodinných (absolútne súkromie). V blízkosti do 250 m je centrum obce. Po ukončení výstavby posledných 4 rodinných domov je možné osadiť uzáver (závoru na diaľkové ovládanie).
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. Pozemky sú oplotené betónovým oplotením a bránkou. Súčasťou sú dve státia na parkovanie pre každý rodinný dom.

Občianska vybavenosť v obci Horné Saliby:
Obec má cca.3500 obyvateľov. Nachádza sa tu Materská škola, Základná škola slovenská a maďarská (1-9), detské ihrisko, futbalové ihrisko, obchod, potraviny Jednota, Obecný úrad, detský a dospelý praktický lekár, zubár, gynekológ, lekáreň, kostol, pošta, reštaurácia, cukráreň, pekáreň, domov dôchodcov, autobusová zastávka 250m. Vzdialenosť do miest: Galanta 10 km, Šaľa 10 km, Dunajská Streda 25km Bratislava 65km).
V blízkosti je termálne kúpalisko Horné Saliby (vonkajší aj vnútorný bazén, vírivka, masáže, sauna, reštaurácia, rehabilitácia, možnosť využitia celoročne) a Diakovce.

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA HOLODOM: 99.800,- € Obsahuje dom s pozemkom, terasu betónové oplotenie, bránu, predprípravu na alarm a diaľkové otváranie brány, chodníky zo zámkovej dlažby, státie pre 2 autá, hrubé terénne úpravy.

CENA DOM NA KĽÚČ: 109-111.000,- € Obsahuje parkety, dlažby, interiérové dvere, komplet zariadenie kúpeľne a toalety.
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4812
  • Rok Stavby: 2018
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Horné Saliby
  • Obytná plocha: 110 m²
  • Rozloha pozemku: 303 m²
  • Izby: 4
  • Kúpeľne: 1

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér