Veľký 4 izbový rodinný dom s terasou (154 m2) s vlastným pozemkom 342m2 a parkoviskom pre 3 autá. Galanta pri Galandií Mládežnícka štvrť

145,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj Veľký 4 izbový rodinný dom v meste Galanta, v zástavbe rodinných domov nová časť pri Galandií, Mládežnícka štvrť.
Je súčasťou dvojdomu, na predaj je spolu 20 dvojdomov. Začiatok stavby bol v roku 2019, momentálne sú tehlové domy skolaudované.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha celkom :       154,00 m2
Zastavaná plocha dom :           135,80 m2
Úžitková plocha celkom:           131,34 m2
Úžitková plocha bez terasy:      113,14 m2
Terasa :                                       18,20 m2
Obytná plocha:                            77,04 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: na ľavej strane od vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria tri samostatné priestranné izby, v strede domu je tu kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom dvomi umývadlami, samostatná toaleta, technická miestnosť s boilerom, chodba. Na pravej strane od vstupu je veľká obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou, z ktorej je východ na terasu (18,2 m2). Z chodby je vchod pomocou sklopných schodov na strechu, kde sa dá využiť priestor pre odkladanie.

POZEMOK: veľkosť pozemkov je od 170 m2 do 188 m2, spolu s domom od 324 m2 do 342m2. Rodinný dom je oplotený bariérovým plotom, napojený na IS: voda, elektrina, tlaková kanalizácia. Je tu dovedený internet – optický kábel.

MATERIÁL: Rodinný dom je postavený z tehly Porotherm 25 (šírka 25 cm), priečky Porotherm 11,5, zateplenie polystyrén (šírka 15 cm),  strecha škridla, tesársky krov, izolácia 32 cm.

DOM JE DOKONČENÝ NA KĽÚČ  (viď. fotografie) Cena zahŕňa farebné prevedenie plastových okien (sivé, hnedé) s izolačným trojsklom, sadrokartónový strop, gletovaná sádrová omietka, elektrické podlahové kúrenie Kaleo systém s dotykovými termostatmi. Zásuvky a vypínače. Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák, vysokorýchlostný internet a TV. Exteriér zahŕňa zámkovú dlažbu pre parkovanie a chodník. Oplotený pozemok a vstupná brána. Je tu predpríprava na elektrické žalúzie, klimatizáciu, alarm, zvonček. Kuchynskú linku na mieru bez spotrebičov, plávajúcu podlahu, dlažbu, biele interiérové dvere, kúpeľňa s komplet sanitou (rôzne farby obkladov) – vaňa, sprchový kút, umývadlo, geberit. Vymaľovanie na bielo. Dlažba na terase.

VÝHODY DOMU:
– novostavba
– veľkosť domu, terasa
– patrí k nemu oplotená záhrada
– patrí k nemu súkromné parkovacie miesto pre 3 autá
– globálny ukazovateľ – primárna energia A

 

Zapáčil sa Vám tento rodinný dom?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ho čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA DOKONČENÝ NA KĽÚČ 145.000 € Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4890
  • Rok Stavby: 2019
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Galanta
  • Obytná plocha: 154 m²
  • Rozloha pozemku: 342 m²
  • Material: Polystyrén, Tehla
  • Izby: 4

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér