Veľký 4 izbový rodinný dom s terasou (154 m2) s vlastným pozemkom 342m2 a parkoviskom pre 3 autá. Galanta pri Galandií Mládežnícka štvrť

140,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj Veľký 4 izbový rodinný dom v meste Galanta, v zástavbe rodinných domov nová časť pri Galandií, Mládežnícka štvrť.
Je súčasťou dvojdomu, na predaj je spolu 20 dvojdomov. Začiatok stavby bol v roku 2019, momentálne sú tehlové domy skolaudované.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha celkom :       154,00 m2
Zastavaná plocha dom :           135,80 m2
Úžitková plocha celkom:           131,34 m2
Úžitková plocha bez terasy:      113,14 m2
Terasa :                                       18,20 m2
Obytná plocha:                            77,04 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: na ľavej strane od vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria tri samostatné priestranné izby, v strede domu je tu kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom dvomi umývadlami, samostatná toaleta, technická miestnosť s boilerom, chodba. Na pravej strane od vstupu je veľká obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou, z ktorej je východ na terasu (18,2 m2). Z chodby je vchod pomocou sklopných schodov na strechu, kde sa dá využiť priestor pre odkladanie.

POZEMOK: veľkosť pozemkov je od 170 m2 do 188 m2, spolu s domom od 324 m2 do 342m2. Rodinný dom je oplotený bariérovým plotom, napojený na IS: voda, elektrina, tlaková kanalizácia. Je tu dovedený internet – optický kábel.

MATERIÁL: Rodinný dom je postavený z tehly Porotherm 25 (šírka 25 cm), priečky Porotherm 11,5, zateplenie polystyrén (šírka 15 cm),  strecha škridla, tesársky krov, izolácia 32 cm.

DOM JE DOKONČENÝ NA KĽÚČ 140.000 € (viď. fotografie) Cena zahŕňa farebné prevedenie plastových okien (sivé, hnedé) s izolačným trojsklom, sadrokartónový strop, gletovaná sádrová omietka, elektrické podlahové kúrenie Kaleo systém s dotykovými termostatmi. Zásuvky a vypínače. Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák, vysokorýchlostný internet a TV. Exteriér zahŕňa zámkovú dlažbu pre parkovanie a chodník. Oplotený pozemok a vstupná brána. Je tu predpríprava na elektrické žalúzie, klimatizáciu, alarm, zvonček. Kuchynskú linku na mieru bez spotrebičov, plávajúcu podlahu, dlažbu, biele interiérové dvere, kúpeľňa s komplet sanitou (rôzne farby obkladov) – vaňa, sprchový kút, umývadlo, geberit. Vymaľovanie na bielo. Dlažba na terase.

VÝHODY DOMU:
– novostavba
– veľkosť domu, terasa
– patrí k nemu oplotená záhrada
– patrí k nemu súkromné parkovacie miesto pre 3 autá
– globálny ukazovateľ – primárna energia A

 

Zapáčil sa Vám tento rodinný dom?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ho čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA DOKONČENÝ NA KĽÚČ 140.000 € Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4890
  • Rok Stavby: 2019
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Galanta
  • Obytná plocha: 154 m²
  • Rozloha pozemku: 342 m²
  • Material: Polystyrén, Tehla
  • Izby: 4

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér