Samostatný 4 izbový rodinný dom 120 m2 pozemok 550 m2, Galanta Richtárske pole

od 155,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom Novostavba v meste Galanta, Richtárske pole. Rodinný dom je prízemný so sedlovou strechou. Domy sú vo výstavbe, začiatok stavby v r.2020 a dokončenie je naplánované začiatkom roku 2021.
Možnosť kúpy ako holodom, alebo dokončený na kľúč s možnosťou vlastného výberu.
Dokončenie cca 15.000 € obsahuje interiérové dvere, podlahy, kúpeľňa a wc – obklady, dlažba a sanita, kuchynskú linku so spotrebičmi.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Úžitková plocha :                      97,66 m2
Zastavaná plocha domu:        119,60 m2
Pozemok:                               550,00 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Na ľavej strane od vstupnej chodby je denná časť domu, obývacia izba prepojená s kuchyňou, špajzou a jedálňou 35m2. Z obývacej izby je východ na pozemok.
V strede domu je technická miestnosť, samostatná toaleta.
Po pravej strane od vstupu je kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, priestor pre 2umývadlo, ďalej je tu nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria 3 samostatné izby, dve izby sú orientované do záhrady. Z chodby cez sťahovacie schody je prístup do podkrovia, kde sa dá vytvoriť úložný priestor.

POPIS MATERIÁLOV: Nosné murivo Porfix hr.250 mm, priečky Porfix, zateplenie polystyrénom hr.140 mm, fasáda, strecha väzník, škridlová krytina Bramac, zateplenie strechy minerálna vata 30 cm, sadrokartón, omietky sádrové, podlahové plynové teplovodné vykurovanie, plynový Protherm Tiger, predpríprava na krb, komín, plastové okná 6 komorové s trojsklom.

POZEMOK: plocha pozemku je 550 m2, súčasťou pozemku je vodomerná a kanalizačná šachta. Rodinný dom je napojený na IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia.

VÝHODY DOMU:
– novostavba a nová štvrť
– pekný pozemok
– dobré dispozičné riešenie
– veľkosť domu
– globálny ukazovateľ – primárna energia A

Galanta – Richtárske pole je nová lukratívna zóna, ktorá je určená na výstavbu rodinných domov, pekná nová časť novostavieb, pred ktorou vedie nová cyklotrasa, ktorá ju bezpečne spája s mestom Galanta /1 km od mesta/. Dobrá lokalita pre bývanie, pekné, tiché a slnečné prostredie, zároveň blízko do mesta.
Dobré napojenie na obchvat a diaľnica je vzdialená 12km (TT, BA, NR).
V lokalite sa plánuje výstavba obchodu – potravín a súkromnej škôlky.

V blízkosti sa nachádza športová hala, futbalový štadión, tenisové kurty, mestský park, vodná nádrž Kráľová. Vodná nádrž Kráľová je rajom pre milovníkov vodných športov. Trojkombináciu vody, slnka a vetra si vychutnajú surfisti a skútristi. Na svoje si prídu aj korčuliari, či cyklisti. Na západnom brehu hrádze sa ukrýva hotel a oddychové centrum Kaskády, ktorý poskytuje relax, možnosť športu – tenis, volejbal, basketbal, futbal.

 

Zapáčil sa Vám tento rodinný dom?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ho čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

NA HOLODOM :                               155.000 € 
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4920
  • Rok Stavby: 2020
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Galanta
  • Obytná plocha: 120 m²
  • Rozloha pozemku: 550 m²
  • Material: Polystyrén, Pórobetón, YTONG
  • Izby: 4

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér