NOVOSTAVBA PRÍZEMIE – 3 izbový byt s terasou. Galanta, pri Galandií. Ceny od 84.937 €

od 84,937 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj Kvalitnú novostavbu – 3 izbový byt v meste Galanta, pri Galandií v tichej časti. Tehlová novostavba sa začala stavať v roku 2019, ukončenie stavby plánované Január 2020. Bytový dom sa skladá zo 4 bytov na prízemí a 4 bytov na poschodí, v prednej časti parkovanie a vzadu záhradky.

3 izbový byt na prízemí so samostatným vstupom, parkovisko pre 2 autá. Úžitková plocha bytu je o rozlohe 72,52 m2 alebo 68,01m2, vrátane krytej terasy (o rozlohe 7,6 m2), ktorá je orientovaná na juhovýchod, čo v lete oceníte, keď budete oddychovať v chládku. K bytom možno dokúpiť záhradu (86,50 – 153,81 m2).

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, spálňa, toaleta, kúpeľňa, kuchyňa prepojená s obývacou izbou s východom na krytú terasu, samostatná izba.

V cene holobytu je zahrnuté farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom, vnútorná sádrová omietka, cementové potery, plynové kúrenie s radiátormi, kotol so zásobníkom VIESSMAN, zásuvky a vypínače LEGRAND Valena. Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a plynový sporák. Je tu predpríprava pre každý byt samostatne na elektrický vrátnik, alarm a klimatizáciu, internet optika REC, FTP kábel, koaxiálny kábel.
Byt možno kúpiť v štádiu holobyt, alebo je možné ho dokončiť podľa vkusu a požiadaviek klienta na kľúč, vrátane nábytku na mieru.

Bytový dom je postavený z tehly (šírka 30 cm) so zateplením – polystyrén (šírka 15 cm), strecha je väzníkový krov, škridla ebenovočierna Terran Danubia EVO. Inžinierske siete komplet: mestská voda, elektrika, plyn, tlaková kanalizácia, optické káble internet. Merače sú samostatné pre každý byt. Exteriér okolo bytového domu zahŕňa zámkovú dlažbu, zámková dlažba na terase, bariérové betónové oplotenie.

VÝHODY BYTU:
Novostavba a nová lokalita
Veľkosť bytu a terasa
Kľud a ticho
Náklady na energie
Energetický certifikát A.

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

Cena HOLOBYT: od 84.937 €. Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4858
  • Rok Stavby: 2019
  • Typ: Byty
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Galanta
  • Material: Tehla
  • Izby: 3

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér