Rezervované! NOVOSTAVBA 4 izbový rodinný dom (135 m2) pozemok 497 m2 Gáň

249,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom NOVOSTAVBA v obci Gáň v zástavbe rodinných domov. Dom bol postavený v roku 2011.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha domu :        135 m2
Terasa:                                      26 m2
Úžitková plocha:                      105 m2
Pozemok:                                497 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: na ľavej strane od vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria 3 samostatné izby, v strede domu je kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, umývadlom, toaletou, technická miestnosť so šatníkom, samostatná toaleta. Na pravej strane od vstupu je krásne priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou, nachádza sa tu krb. Z obývacej izby je prístup na krytú terasu 26m2. Na pozemku je postavený záhradný domček z kameňa a prístrešok pre autá, je položená zámková dlažba, trávnik so závlahou, zasadené stromy.

POPIS MATERIÁLOV: Nosné murivo Ytong hr.300 mm, vonkajšie zateplenie polystyrénom hr.80 mm, zateplenie stropu, škridlová strecha valbová s pochôdznou latovanou povalou, krov hranoly, prekrytá terasa, plastové okná, podlahové plynové vykurovanie, alarm, kamera. V dome je plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka, skrine. Náklady pre 4 člennú rodinu: 60 € plyn a 60 € elektrina, 10 € voda

POZEMOK: plocha pozemku je 497 m2. Súčasťou pozemku je vodomerná a kanalizačná šachta. Rodinný dom je napojený na IS: obecná voda, studňa s čerpadlom, elektrina 220/380V, plyn, kanalizácia. Terén je zatrávnený so závlahou, pozemok je pekný udržiavaný s komplet oplotením, bránou.

 

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ V OBCI GÁŇ:
Obec má približne 900 obyvateľov, malá a milá dedinka, kde sa nachádza obchod, potraviny, škôlka, fitness centrum. Je vytvorené Občianske združenie Mládež Gáň, ktoré pripravuje veľa aktivít a výletov pre mládež a pre dôchodcov. V dedine premáva autobus a je tu železničná stanica (vlak Trnava – Galanta). Vzdialenosť Gáň – Galanta 5 km, Sládkovičovo – 8 km.
Veľkou výhodou je výborné napojenie na diaľnicu Trnava a Nitra.

 

Len sa naťahovať 🙂

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

PREDAJNÁ CENA: 249.000 ,- €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4982
  • Rok Stavby: 2011
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Gáň , Galanta
  • Obytná plocha: 135 m²
  • Rozloha pozemku: 497 m²
  • Material: Polystyrén, YTONG
  • Izby: 4

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér