NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA 5 izbový rodinný dom 264 m2 na pozemku 1032 m2 pri lesíku. Galanta Kolónia

264,900 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom – moderná novostavba s rovnou strechou v meste Galanta, časť Kolónia pri lesíku, v zadnej časti pozemku sú stromy a kľud.
Bungalov spĺňa požiadavky pre bývanie 5 člennej rodiny, prípadne vhodný aj na podnikanie.
Dom je momentálne vo výstavbe a bude dokončený do štádia holodom, prípadne môže byť dokončený podľa Vašich predstáv.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha domu :                                 264 m2
Úžitková plocha domu s terasou a státim:        231 m2
Úžitková plocha domu :                                    168 m2
Terasa:                                                               25 m2
Prístrešok na autá                                              38 m2
Pozemok:                                                       1032 m2 nová lokalita rodinných domov

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Dom je prízemný, nepodpivničený s modernou rovnou strechou. Dispozične veľmi dobre riešený. Na ľavej strane je nočná časť domu, ktorá pozostáva z 3 samostatných izieb, šatníku. Na pravej strane od vstupnej chodby je denná časť domu, ktorú tvorí obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou s výstupom na krytú terasu. Pri kuchyni je špajza a technická miestnosť. V strede domu je veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou, na chodbe je ďalšia samostatná toaleta. Súčasťou domu je jedna samostatná miestnosť vhodná na pracovňu, fitness, ateliér a iné. Prístrešok pre 2 autá sa dá uzavrieť a môže vzniknúť dvojgaráž.

POPIS MATERIÁLOV:
Nosné murivo a priečky postavené z novinky- Polystyrol a Neopor, plastové okná 6 komorové s izolačným trojsklom, predpríprava na exteriérové elektrické žalúzie, podlahové vykurovanie elektrické, v obývacej izbe komín na krb. Fasádna farba, terénne úpravy.
VARIANT-HAUS je systém debniacich dutých tvárnic, ktorý sa skladá z dvoch stien z tepelnoizolačných materiálov Polystyrol bielej farby (EPS) a grafitom obohateného materiálu Neopor sivej farby (EPS), ktoré sa vypĺňajú betónom.
Hrúbka betónového jadra 150mm. Hrúbky a typy tvárnic a izolačných dosiek: Hrúbka základných pásov 600mm, Výška základných pásov 900 mm, Základ na pásy 300 mm DT.
Betónový strop: betónové vložky 250mm, zaliate 100mm, betón nad vložkami 30mm. Stropná izolácia 400mm EPS100STABIL.

POZEMOK:
Plocha pozemku je 1032 m2, je oplotený z 3 strán betónovými platňami. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda, studňa, elektrina, plyn, kanalizácia. Orientácia: V, Z. Voľný ihneď.

Galanta – časť Kolónia je nová lukratívna zóna, ktorá je určená na výstavbu rodinných domov, pekná časť novostavieb. Dobrá lokalita pre bývanie, pekné, tiché a slnečné prostredie, zároveň blízko mesta (vzdialené od mesta Galanta cca 1,5 km).
V blízkosti sa nachádza športová hala, futbalový štadión, tenisové kurty, mestský park, vodná nádrž Kráľová. Vodná nádrž Kráľová je rajom pre milovníkov vodných športov. Trojkombináciu vody, slnka a vetra si vychutnajú surfisti a skútristi. Na svoje si prídu aj korčuliari, či cyklisti. Na západnom brehu hrádze sa ukrýva hotel a oddychové centrum Kaskády, ktorý poskytuje relax, možnosť športu – tenis, volejbal, basketbal, futbal.

VÝHODY DOMU :
– Novostavba, nová štvrť
– Pozemok 1032 m2
– Súkromie a stromy
– Dobré dispozičné riešenie
– Veľkosť domu a terasa

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA : 264.900 €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4862
  • Rok Stavby: 2019
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Galanta
  • Obytná plocha: 264 m²
  • Rozloha pozemku: 1,032 m²
  • Izby: 5

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér