Luxusne zariadený 2 izbový byt 56 m2 s terasou 28m2, novostavba ParkHouse, Galanta

1,000 € /mesiac
Tlač

Popis

Ponúkame na prenájom Luxusne zariadený 2 izbový byt v novostavbe bytového domu ParkHouse v meste Galanta o výmere podlahovej plochy 56 m2 s priestrannou terasou o výmere 28 m2. Nachádza na 4.poschodí/6 prístup pomocou výťahu, alebo schodiska.

Bytový dom PARK HOUSE sa nachádza v blízkosti centra mesta, škôl, škôlok, obchodov a potravín, s výhľadom na mestský park plný zelene.

Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, obývacia izba prepojená s modernou kuchyňou, s východom na priestrannú terasu o výmere 28 m2, na terasu je východ aj so samostatnej spálne. K bytu prislúcha sklad na chodbe (+2,12m2)

Byt je úplne nový a moderne zariadený: kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (varný panel, elektrická rúra, digestor, zabudovaná umývačka), stôl, 4 stoličky. V obývačke je gauč, stolík, komoda, stolík pod TV, TV, klimatizácia. V spálni je skriňa, manželská posteľ, stolíky, komoda. V kúpeľni je vaňa, dvojumývadlo, práčka, toaleta.

Bytový dom je zateplený vybavený plastovými oknami s 3-sklom s vonkajšími žalúziami, na podlahe je uložená plávajúca podlaha, v kúpeľni dlažba. Kúrenie radiátormi, výmena vzduchu zabezpečená rekuperáciou.

K bytu patrí vyhradené parkovacie miesto v krytej súkromnej garáži, ktoré sa nachádza priamo v podzemí bytového domu.

Pekný moderný byt vhodný pre seriózny mladý pár, alebo jednotlivca bez detí a bez zvierat, prípadne manažéra firmy.

Cena prenájmu spolu 1000 € /mesiac.
Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zložiť majiteľovi jeden nájom (1000 €) a depozit vo výške 3000 €, spolu 4000 €

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

Detail

  • Referencia: 4994
  • Typ: Byty
  • Predané: Nie
  • Stav: Prenájom
  • Lokalita: Galanta
  • Obytná plocha: 86 m²

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér