Dokončený 4 izbový rodinný dom (134 m2) s vlastným pozemkom 314 m2 a parkoviskom pre 2 autá. Galanta pri Galandií

142,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj Dokončený 4 izbový rodinný dom v meste Galanta, v zástavbe rodinných domov nová časť pri GalandiíDom sa predáva komplet dokončený na kľúč s kuchyňou so zabudovanými spotrebičmi, komplet kúpeľňa a toaleta, parkety, dvere, skriňa na chodbe. Je súčasťou dvojdomu, na predaj je spolu 8 dvojdomov. Tehlová novostavba sa začala stavať v roku 2019, ukončenie stavby Marec 2020.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha :                  134,00 m2
Celková úžitková plocha:         112,34 m2
Úžitková plocha bez terasy:      96,01 m2
Terasa :                                     16,33 m2
Obytná plocha:                         75,28 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: na ľavej strane od vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria tri samostatné izby, ďalej je tu kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a toaletou, samostatná toaleta s boilerom. Na pravej strane od vstupu je obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou z ktorej je východ na krytú terasu (16 m2).

POZEMOK: veľkosť pozemku je 314 m2, súčasťou pozemku je vodomerná a kanalizačná šachta (tlaková kanalizácia). Rodinný dom je napojený na všetky IS: voda, elektrina, kanalizácia.

V cene domu na kľuč je zahrnuté farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom, sadrokartón a gletovaná omietka stropov a stien, elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi. Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák. Vlastný bojler a prípojka na vysokorýchlostný internet. Exteriér zahŕňa LCD videovrátnik, zámkovú dlažbu, mrazuvzdornú keramickú dlažbu. Je tu predpríprava na elektrické brány s pohonom a alarm. Rodinný dom je postavený z tehly Porotherm 25 Profi (šírka 25 cm) so zateplením – polystyrén (šírka 15 cm).
V cene interiéru je zahrnutá kvalitná laminátová podlaha, interiérové dvere so zárubňou, kompletné vybavenie kúpeľne so sanitou, sprchovým kútom a vaňou, 2 toalety geberit. Vymaľovanie na bielo a dekoratívne úpravy interiérových stien s omietkou San Marco + dizajnové tapety. Kompletná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (zabudovaná chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka, rúra, keramická doska), vstavaná skriňa na chodbe.

VÝHODY DOMU:
– novostavba
– veľkosť domu, terasa
– patrí k nemu oplotená záhrada
– patrí k nemu súkromné parkovacie miesto pre 2 autá
– globálny ukazovateľ – primárna energia B

 

Zapáčil sa Vám tento rodinný dom?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ho čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA KOMPLET DOKONČENÝ DOM: 142.000 € Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4880
  • Rok Stavby: 2019
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Galanta
  • Obytná plocha: 134 m²
  • Rozloha pozemku: 314 m²
  • Material: Polystyrén, Tehla
  • Izby: 4

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér