4 izbový veľký rodinný dom 154 m2 v štandarde, pozemok 422 m2, Topoľnica nová štvrť

195,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v štandarde, bude vymaľovaný, dokončené podlahy, dvere, sanita, kúpeľne. Novostavba v obci Topoľnica, nová štvrť.
Rodinný dom je prízemný so sedlovou strechou. Dokončenie stavby do štandardu prebieha.

 

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Úžitková plocha :                                113 m2
Zastavaná plocha :                             139 m2 (šírka 11,4m x 12,20m)
Zastavaná plocha s terasou:              154 m2
Terasa:                                                 15 m2 (3m x 5m)
Pozemok:                                           422 m2 (šírka 21m, dĺžka 20m)

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Na ľavej strane od vstupu je technická miestnosť, samostatná toaleta, v strede domu je priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou, špajzou a jedálňou 35 m2.
Na pravej strane vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria 3 samostatné priestranné izby, ďalej je tu kúpeľňa s toaletou, s vaňou a sprchovým kútom, umývadlo, chodba s priestorom pre šatník. Z chodby cez sťahovacie schody je prístup do podkrovia, kde je vytvorený vydoskovaný úložný priestor, cca.15 m2. Zateplenie strechy minerálna vata 40 cm, zateplenie podlahy 14 cm.

POPIS MATERIÁLOV: Nosné murivo z tehál hr.300 mm, priečky z tehál, zateplenie polystyrénom hr.150mm, poter cementový, fasáda, strecha väzník, škridlová krytina Terran, omietky sádrové, podlahové teplovodné vykurovanie, tepelné čerpadlo, plastové okná s trojsklom. Predpríprava na klimatizáciu, vonkajšie žalúzie a alarm.

POZEMOK: plocha pozemku je  422 m2, súčasťou pozemku je vodomerná a kanalizačná šachta. Rodinný dom je napojený na IS: voda, elektrina, kanalizácia. Oplotenie z 3 strán.

VÝHODY DOMU:
– novostavba a nová štvrť
– pekný pozemok
– dobré dispozičné riešenie
– veľkosť domu, terasy

OBEC TOPOĽNICA: V obci Topoľnica sa nachádza škôlka, základná škola (slovenská, maďarská 1-4), obchody, Jednota, zrekonštruovaný park s futbalovým ihriskom, tenisovými kurtami, kostoly, obecný úrad, železničná stanica (smer Galanta 5 km, Bratislava 65 km, Šaľa 9 km , Nové Zámky 40 km).
V blízkosti sa nachádza vodná nádrž Kráľová, je rajom pre milovníkov vodných športov. Na svoje si prídu aj korčuliari, či cyklisti. Je tu aj hotel a oddychové centrum Kaskády, ktorý poskytuje relax, možnosť športu – tenis, volejbal, basketbal, futbal. Kúpalisko Galandia v Galante, Vincov les v Sládkovičove, Kúpalisko Diakovce, Horné Saliby. Ranč na striebornom jazere v Galante, Farma Humatina v Kráľovej nad Váhom.

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

 

CENA DOMU V ŠTANDARDE: 195.000 €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4972
  • Rok Stavby: 2022
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Topoľnica , Galanta
  • Obytná plocha: 154 m²
  • Rozloha pozemku: 422 m²
  • Material: Tehla
  • Izby: 4

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér