4 izbový veľký rodinný dom 154 m2, pozemok 471 m2, Topoľnica nová štvrť

od 180,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom Novostavba v obci Topoľnica, nová štvrť.
Rodinný dom je prízemný so sedlovou strechou.
Dokončenie stavby je naplánované v Septembri 2022. Na predaj sú 4 domy.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Úžitková plocha :                               113 m2
Zastavaná plocha :                            139 m2
Zastavaná plocha s terasou:             154 m2
Terasa:                                                15 m2
Pozemok:                                   422-471 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Na ľavej strane od vstupu je technická miestnosť, samostatná toaleta, v strede domu je priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou, špajzou a jedálňou 35 m2. Z obývacej izby je východ na krytú terasu.
Na pravej strane vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria 3 samostatné priestranné izby, ďalej je tu kúpeľňa s toaletou, s vaňou a sprchovým kútom, umývadlo, chodba s priestorom pre šatník. Z chodby cez sťahovacie schody je prístup do podkrovia, kde je vytvorený vydoskovaný úložný priestor, cca.15 m2. Zateplenie strechy minerálna vata 40 cm, zateplenie podlahy 14 cm.

POPIS MATERIÁLOV: Nosné murivo z tehál hr.300 mm, priečky z tehál, zateplenie polystyrénom hr.200mm, poter cementový, fasáda, strecha väzník, škridlová krytina Terran, omietky sádrové, podlahové teplovodné vykurovanie, tepelné čerpadlo, plastové okná s trojsklom. Predpríprava na klimatizáciu, vonkajšie žalúzie a alarm.

POZEMOK: plocha pozemku je od 422 – 471 m2, súčasťou pozemku je vodomerná a kanalizačná šachta. Rodinný dom je napojený na IS: voda, elektrina, kanalizácia.

VÝHODY DOMU:
– novostavba a nová štvrť
– pekný pozemok
– dobré dispozičné riešenie
– veľkosť domu, terasy

OBEC TOPOĽNICA: V obci Topoľnica sa nachádza škôlka, základná škola (slovenská, maďarská 1-4), obchody, Jednota, zrekonštruovaný park s futbalovým ihriskom, tenisovými kurtami, kostoly, obecný úrad, železničná stanica (smer Galanta 5 km, Bratislava 65 km, Šaľa 9 km , Nové Zámky 40 km).
V blízkosti sa nachádza vodná nádrž Kráľová, je rajom pre milovníkov vodných športov. Na svoje si prídu aj korčuliari, či cyklisti. Je tu aj hotel a oddychové centrum Kaskády, ktorý poskytuje relax, možnosť športu – tenis, volejbal, basketbal, futbal. Kúpalisko Galandia v Galante, Vincov les v Sládkovičove, Kúpalisko Diakovce, Horné Saliby. Ranč na striebornom jazere v Galante, Farma Humatina v Kráľovej nad Váhom.

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA HRUBÁ STAVBA :  od 135.000 €
CENA HOLODOM :            od 180.000 €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4972
  • Rok Stavby: 2022
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Topoľnica , Galanta
  • Obytná plocha: 154 m²
  • Rozloha pozemku: 471 m²
  • Material: Tehla
  • Izby: 4

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér