4 izbový dom 118 m2 pozemok 344 m2. Galanta, Richtárske pole 152.500 €

152,500 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v meste Galanta, v zástavbe rodinných domov nová časť Richtárske pole.
Je súčasťou dvojdomu. Tehlová novostavba je vo výstavbe a plánované ukončenie stavby Apríl 2021.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha :                       118 m2
Úžitková plocha bez terasy:          98 m2
Pozemok:                                     344 alebo 507 m2 (2 pozemky)

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: na pravej strane od vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria tri samostatné izby, k spálni patrí ešte šatník a súkromná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, v strede domu je kúpeľňa s vaňou, dvojumývadlom a pračkou, samostatná toaleta. Na ľavej strane od vstupu je obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou z ktorej je východ na pozemok a zamýšľanú terasu.

POZEMOK: veľkosť pozemku je 344 alebo 507 m2, súčasťou pozemku bude vodomerná a kanalizačná šachta (tlaková kanalizácia). Rodinný dom je napojený na všetky IS: voda, elektrina, kanalizácia.

Dom bude dokončený na kľúč. V cene je zahrnuté farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom, sadrokartón a gletovaná omietka stropov a stien, elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi. Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák. Vlastný bojler a prípojka na vysokorýchlostný internet. Exteriér zahŕňa LCD videovrátnik, zámkovú dlažbu. Je tu predpríprava na elektrické brány s pohonom a alarm. Rodinný dom je postavený z tehly Porotherm 25 Profi (šírka 25 cm) so zateplením – polystyrén (šírka 15 cm). V cene zahrnutá plávajúca podlaha, interiérové dvere so zárubňou (hladké plné – fólia), kompletné vybavenie kúpeľne s možnosťou vlastného výberu obkladov a dlažieb a sanity. Vymaľovanie na bielo.

VÝHODY DOMU:
– novostavba
– veľkosť domu
– patrí k nemu oplotená záhrada
– patrí k nemu súkromné parkovacie miesto pre 3 autá
– globálny ukazovateľ – primárna energia B

Galanta – Richtárske pole je nová lukratívna zóna, ktorá je určená na výstavbu rodinných domov, pekná nová časť novostavieb, pred ktorou vedie nová cyklotrasa, ktorá ju bezpečne spája s mestom Galanta /1 km od mesta/. Dobrá lokalita pre bývanie, pekné, tiché a slnečné prostredie, zároveň blízko do mesta.
Dobré napojenie na obchvat a diaľnica je vzdialená 12km (TT, BA, NR).
V lokalite sa plánuje výstavba obchodu – potravín a súkromnej škôlky.

V blízkosti sa nachádza športová hala, futbalový štadión, tenisové kurty, mestský park, vodná nádrž Kráľová. Vodná nádrž Kráľová je rajom pre milovníkov vodných športov. Trojkombináciu vody, slnka a vetra si vychutnajú surfisti a skútristi. Na svoje si prídu aj korčuliari, či cyklisti. Na západnom brehu hrádze sa ukrýva hotel a oddychové centrum Kaskády, ktorý poskytuje relax, možnosť športu – tenis, volejbal, basketbal, futbal.

 

Zapáčil sa Vám tento rodinný dom?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ho čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA : 152.500 € pri pozemku 507 m2    
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom

Detail

  • Referencia: 4908
  • Rok Stavby: 2021
  • Typ: Objekty pre bývanie a rekreáciu
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Galanta
  • Rozloha pozemku: 507 m²
  • Material: Polystyrén, Tehla
  • Izby: 4

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér