2 izbový byt s loggiou, 57 m2, 0/3 Galanta, ul. Vodárenská

75,000 €
Tlač

Popis

Ponúkame na predaj priestranný bezbariérový 2 izbový byt (OV) o rozlohe 57 m2 v meste Galanta, ulica Vodárenská.Nachádza na prízemí z 3.poschodí. Výhodou je bezbariérový prístup do bytu, čo ocenia mamičky s kočíkom alebo starší ľudia. Na vyššie poschodia sa dostať pomocou schodiska. Orientovaný na východnú stranu.

Byt je o výmere 57,57 m2, loggia, ktorá je z kuchyne má 2,37 m2 a komora (sklad) nachádzajúci sa na tom istom podlaží má 1,32 m2.
Byt sa skladá z predsiene, samostatnej izby, obývacej izby otvorenej s kuchyňou, z ktorej je vstup na loggiu, samostatnej kúpeľne s vaňou, toalety. V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, murované jadro, radiátory.

Tehlová novostavba je z roku 2010, je zateplená, bytový dom je vykurovaný geotermálnym prameňom, čo znamená nízke mesačné náklady na bývanie (57€ nájom a 13€ elektrina / mesačne). Na prízemí pri vstupe je spoločná kočikáreň (miestnosť pre bicykle).

Je tu tiché prostredie, v blízkosti sa nachádza škola, škôlka, nemocnica, obchody, pošta, vyhradené parkovisko pred bytovkou. Centrum 10 minút. Železničná stanica 15 minút.
Na prízemí pri vchode spoločná kočikáreň (miestnosť pre bicykle, kočíky a pod).

Výhody:
– Bezbariérový byt
– Novostavba
– Nízke náklady
– Dispozícia a veľkosť bytu
– Komora

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA : 75.000 €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Detail

  • Referencia: 4578
  • Typ: Byty
  • Predané: Nie
  • Stav: Predaj
  • Lokalita: Galanta
  • Obytná plocha: 57 m²
  • Material: Tehla

Vybavenie

Plány Podlažia

Kontaktné Informácie

Pridelený Maklér